Oma silmaga kunstikonkurss

OMA SILMAGA 2018  TULEMUSED

 

      Tänukiri tubli osalemise eest

 

  • Liisbeth Karuoja, Kehtna Põhikool, juhendaja Merike Saar
  • Kaisa Vinogradov Märjamaa Rahvamaja, juhendaja Eve Burmeister
  • Merike Hanimägi, Gaia Kool, juhendaja Anna Kõuhkna
  • Alden Tähe , Märjamaa Rahvamaja, juhendaja Eve Burmeister
  • Ann Loreen Aksalu, Gaia Kool, juhendaja Anna Kõuhkna
  • Eily Toome, Alu Kool, juhendaja Anu Luus
  • Triine Puur, Kehtna Põhikool, juhendaja Merike Saar
  • Remiie Kubo, Alu Kool, juhendaja Anu Luus
  • Jo Dione Kalda, Märjamaa Gümnaasium juhendaja Eve Burmeister
  • Egert Toome, Kehtna Põhikool, juhendaja Merike Saar
  • Kaide-Leenu Liiv, Gaia Kool, juhendaja Anna Kõuhkna

 

Kehtna valla preemi

Tänukirjaga pärjatud tööd

  • Madliin Küla, Valtu Põhikool, juhendaja Saima Randjärv
  • Eneli Umbsaar, Kehtna Kunstide Kool, juhendaja Saima Randjärv
  • Liisa Link, Valtu Põhikool, juhendaja Saima Randjärv
  • Mari Pärnoja, Valtu Põhikool, juhendaja Saima Randjärv
  • Mario Põlma, Valtu Põhikool, juhendaja Saima Randjärv
  • Amiina Ode, Kehtna Kunstide Kool, juhendaja Saima Randjärv
  • Triine Puur, Kehtna Kunstide Kool, juhendaja Saima Randjärv

 

Kehtna valla preemia- Ege-Liis Sinijõe, Eidapere Põhikool, juhendaja Mari Vest

 

7-10 vanuseaste

Eripreemiad

  • Aliise Matsalu Märjamaa Gümnaasium, juhendaja Tiina Unga
  • Jo Dione Kalda Märjamaa Rahvamaja, juhendaja Eve Burmeister
  • Rosemary Rückenberg Kehtna Kunstide Kool, juhendaja Saima Randjärv
  • Kaspar Oks, Kehtna Põhikool, juhendaja Edda Rei
  • Leen Burmeister Märjamaa Gümnaasium, juhendaja Eve Burmeister
  • Marie Eliise Tiits, Märjamaa Rahvamaja, juhendaja Eve Burmeister
  • Mailill Kroon, Gaia Kool, juhendaja Anna Kõuhkna
  • Katriin Sarnit Märjamaa Gümnaasium, juhendaja Tiina Unga
  • Amiina Ode Kehtna Kunstide Kool, juhendaja Saima Randjärv

 

3. preemia -  Laura Tamsalu  Märjamaa Gümnaasium, juhendaja Sirje Kaerama

2. preemia - Liisbet Buht Märjamaa Gümnaasium, juhendaja Eve Burmeister

1. preemia - Leen Burmeister, Märjamaa Gümnaasium, juhendaja Eve Burmeister

 

11-13 vanuseaste

Eripreemiad

  • Kaur Vahtre Järvakandi Kool, juhendaja Piret Meos
  • Mihkel Jõulu, Valtu Põhikool, juhendaja Saima Randjärv
  • Andreas Post, Märjamaa Gümnaasium, juhendaja Eve Burmeister
  • Elise Kreuz , Valtu Põhikool, juhendaja Saima Randjärv
  • Katriina Läll, Valtu Põhikool, juhendaja Saima Randjärv
  • Lisandra Murumets, Märjamaa Gümnaasium, juhendaja Eve Burmeister
  • Kreta Liis Reino, Kehtna Põhikool, juhendaja Edda Rei

 

III preemia- Marilin Riisenberg Valtu Põhikool, juhendaja Saima Randjärv

II preemia - Fiona Electra Johansson, Kehtna Kunstide Kool, juhendaja Saima Randjärv

I preemia -Eleri Andok, Kehtna Põhikool, juhendaja Edda Rei

 

14-18 aastaste vanuseaste

Eripreemiad

  • Kärt Pihlap, Valtu Põhikool, juhendaja Saima Randjärv
  • Hälis Saaremaa, Eidapere Põhikool, juhendaja Mari Vest
  • Lisandra Tomson, Eidapere Põhikool, juhendaja Mari Vest
  • Madliin Küla, Valtu Põhikool, juhendaja Saima Randjärv
  • Maria Feklistova, Valtu Põhikool, juhendaja Saima Randjärv
  • Alari Aaste,  Eidapere Põhikool, juhendaja Mari Vest

III preemia - Jaanus Oks, Kehtna Põhikool, juhendaja Edda Rei

II preemia - Griseldis Jevsejeva, Kehtna Põhikool, juhendaja Edda Rei

I preemia - Õie-Ellen Agu, Valtu Põhikool, juhendaja Saima Randjärv

 

Peapreemia

Leen Burmeister, Märjamaa Gümnaasium, juhendaja Eve Burmeister

 

 

             

 

 

 

                                                

3
Web by NLweb